×
ورود / ثبت نام میستری شاپر
ورود / ثبت نام کارفرما
صفحه اصلی دانشنامه درباره ما خدمات ما صنایع مورد فعالیت ما تماس با ما
تماس با ما

About Us

با کارتا بیشتر آشنا شوید

تیم ما 15 سال به طور مستمر در صنعت ریتیل و غذا و نوشیدنی فعالیت داشته و سابقه همکاری با بیش از 50 برند داخلی و خارجی را در رزومه خود ثبت کرده است. مطالعه دائمی ما در حوزه منابع انسانی و تجربه همکاری با سازمان‌ها و برندهای مختلف، سبب شده که نیازها و دغدغه‌هایِ حوزه منابع انسانیِ کسب و کارهایی که مستقیماً با مشتری در ارتباط هستند را به خوبی شناسایی کنیمما در موقعیت شما بوده‌ایم و با نیازمندی‌‌ها و چالش‌های حوزه منابع انسانی در کسب و کارهایی که مستقیماً با مشتری در ارتباط هستند، بطور کامل آشناییم و اکنون در «کارتا MSP» می‌خواهیم به سازمان‌ها کمک کنیم تا از طریق توسعه منابع انسانی، موجباتِ بهبودِ کیفیتِ خدمت‌رسانی به مشتری را فراهم آورند.


هم بنیان گذاران

Co-Foundersامیر شهبازی بر روانشناسی صنعتی و سازمانی متمرکز است و بسیاری از پروژه‌های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه روانشناسی و مدیریت منابع انسانی را راهبری کرده و به عنوان مدیر منابع انسانی با بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت ریتیل همکاری داشته و اکنون مشاور منابع انسانی بسیاری از شرکت‌ها و برندهای فعال در این صنعت است. او یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در صنعت ریتیل را مدیریتِ اصولیِ منابع انسانی می‌داند و باور دارد اصلی‌ترین چالش در این حوزه، کیفی بودن شاخص‌های عملکردی است؛ لذا، همواره در تلاش است موارد کیفی را کمی‌سازی کند تا موضوع منابع انسانی برای کارفرمایان ملموس‌تر و به امری قابل مدیریت تبدیل شود.

امیر معتقد است مدیریت منابع انسانی با رویکرد روانشناسی صنعتی و سازمانی در همه جنبه‌های مشاغل انسانی کاربرد دارد و به موفقیت کسب و کارها منتج می‌شود اما نیاز صنعت ریتیل به این رویکرد بیش از باقی صنایع است زیرا در این صنعت، کارکنان به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند؛ ضمن اینکه در سال‌های گذشته، رشد چشمگیری در صنعت ریتیل اتفاق افتاده و تنها راه همسو شدن با این تغییرات، سرمایه‌گذاری بر توسعه منابع انسانی است.

امیر شهبازی

امیر شهبازی

مشاور منابع انسانی

تحصیلات

کارشناس روانشناسی

کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی

مهرداد مطهری

مهرداد مطهری

کارشناس توسعه منابع انسانی

تحصیلات

کارشناسی مدیریت کسب و کار

مهرداد مطهری تجربه همکاری بلندمدت با بسیاری از شرکت ها و برندهای صنعت ریتیل و غذا و نوشیدنی ( F&B ) را در رزومه خود ثبت کرده و در این مدت توانسته سیستم ها و زیرسیستم های حوزه منابع انسانی اعم از تأمین و جذب نیروی انسانی، جبران خدمات، آموزش و توسعه، مدیریت عملکرد و روابط کارکنان را متناسب با این صنایع، طراحی و پیاده سازی کند.

مهرداد معتقد است سهم بزرگی از تعمیق ارتباط برندها با مشتری، توسط کارکنان انجام می شود و کارکنان باانگیزه و آموزش دیده، مهمترین عامل در موفقیت صنایع مرتبط با مشتری به شمار می آید؛ از این رو همواره در تلاش است از طریق متناسب سازی سیستم ها و زیرسیستم های توسعه منابع انسانی و بهره گیری از آن ها، موجبات توسعه کارکنان را فراهم آورد.

تیم میستری شاپر
Mystery Shopper Team

تیم میستری‌شاپر مشخصات و رفتار یک مشتری را دارند، آن‌ها آموزش می‌بینند، دستورالعمل‌ها را می‌آموزند، سپس اقدام به ارزیابی نحوه خدمت‌رسانی می‌کنند و بلافاصله گزارش می‌دهند. گزارشات توسط کارشناسان بازبینی و در صورت نیاز اصلاح می‌شود و سپس برای مالکین و مدیران کسب و کار ارسال خواهد شد.
میستری‌شاپرها آموزش می‌بینند تا یک تجربه خرید واقعی از دیدگاه مشتری را منعکس کنند.استراتژی ما در جذب میستری‌شاپر به نحوی است که در تیم تعادل جمعیتی وجود داشته باشد و تمام طبقات اجتماعی و اقشار جامعه را شامل شویم تا بتوانیم کسب و کارهای متعدد با جامع هدف‌های مختلف را پوشش دهیم. جدول زیر گویای اطلاعاتی از جامعه میستری‌شاپرهای است.

جنسیت

خانم 59 %

آقا 41 %

سن
23 -18 21 %
29 - 24 36 %
38 - 30 28 %
48 - 39 11 %
49 به بالا 4 %
توزیع جغرافیایی

تهران 92 %

شهرستان 8 %

میزان تحصیلات
دیپلم 4 %
کاردانی 9 %
کارشناسی 52 %
کارشناسی ارشد 29 %
دکتری 6 %
وضعیت تاهل

متاهل 38 %

مجرد 62 %

فرزند

دارای فرزند 92 %

فاقد فرزند 8 %

ویژگی های ما

Our Features


ما در صنایعی کار کرده‌ایم که به طور مستقیم با مشتری در ارتباط بوده‌اند؛ لذا تجربه کافی برای درک چالش‌های شما داریم و می‌توانیم متناسب با فعالیتتان، جهت انجام میستری‌شاپینگ برنامه‌ریزی کنیم و برای تحقق اهدافتان به شما مشورت دهیم تا مسائل عملیاتی را پوشش دهید. همچنین در زیر به برخی از ویژگی‌های ما اشاره شده است. • ما اولین و تنها ارائه دهنده تخصصی میستری‌شاپینگ در کشور ایران هستیم
 • با سازمان‌های متعددی که با مشتری در ارتباط هستند، همکاری داریم و می‌دانیم دانش و تجربیاتمان را چگونه عملیاتی کنیم
 • از بستر اینترنت، فناوری، تکنولوژی، و سیستم بهره BI می‌گیریم و نوآور هستیم
 • جامعه بزرگی از میستری‌شاپر را در تیم خود پوشش داده‌ایم
 • به دلیل بهره‌گیری از شیوه‌ها و سبک‌های نوین مدیریت منابع انسانی، سازمانمان بسیار چابک و منعطف است
 • در حوزه مدیریت منابع انسانی، متخصص هستیم و رویکردمان در آموزش و توسعه کاملاً اجرایی و عملیاتی است
 • برای پشتیبانی بهتر، به پروژ‌های بلندمدت مدیر پروژه اختصاص می‌دهیم
 • در جمع‌آوری «داده‌های کیفی»، تبدیل آن‌ها به «داده‌های کمی» و «ارائه اطلاعات منحصر به فرد» به سازمان‌ها تخصص داریم
 • سناریوهای ارزیابی و استانداردهایی که ارزیابی می‌کنیم، متناسب با نیاز، اهداف و استانداردهای هر سازمان اختصاصی‌سازی خواهد شد
 • اسناد ارزیابی را به طور دائمی ثبت و ضبط می‌کنیم
 • دسترسی به گزارشات را در یک بستر آنلاین، ایمن و محافظت شده فراهم می‌کنیم
 • گزارشات را در یک داشبورد و به همراه نمودارهای تصویری و تحلیل‌های آماری ارائه می‌‌کنیم
 • برای توسعه منابع انسانی و بهینه‌سازی فرایندها مشاوره می‌دهیم و شما را پشتیبانی می‌کنیم

چشم انداز ما

ما می‌خواهیم از طریق توسعه منابع انسانی، سطح کیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان را در صنایعی که مستقیماً با مشتری در ارتباط هستند، ارتقاء دهیم و به سازمان مرجع در این حوزه تبدیل شویم.

ماموریت ما

 • بازتاب‌دهنده کیفیت خدمت‌رسانی به مشتری در سازمان‌ها هستیم
 • برای ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به مشتری، سازمان‌ها را یاری می‌دهیم
 • به سازمان‌ها برای توسعه منابع انسانی کمک می کنیم

شعار ما

توسعه منابع انسانی

بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مشتری

طراحی و توسعه توسط شرکت تسینا